მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს სხდომა 06.02.2018
დღეს, 6 თებერვალს მარნეულის მუნიციპალიტეტში, მორიგი საკრებულოს სხდომა გაიმართა, რომელიც საკრებულოს თავმჯდომარემ ამირან გიორგაძემ გახსნა. სხდომაზე განიხილეს დღის წესრიგით გათვალისიწინებული 5 საკითხი.
დღეს, 6 თებერვალს  მარნეულის მუნიციპალიტეტში,  მორიგი საკრებულოს სხდომა გაიმართა, რომელიც საკრებულოს თავმჯდომარემ ამირან გიორგაძემ გახსნა. სხდომაზე განიხილეს დღის წესრიგით გათვალისიწინებული 5 საკითხი.
დღევანდელ საკრებულოს სხდომაზე  ცვლილება შევიდა  „მარნეულის მუნიციპალიტეტის 2018 წლის ბიუჯეტის დამტკიცების შესახებ“- მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2017 წლის 29 დეკემბრის N63 დადგენილებასა და „მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს საწვავისა და სასაუბრო ბარათების ლიმიტის დაწესების შესახებ, მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2017 წლის 29 დეკემბრის №120 განკარგულებაში. განისაზღვრა  მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრის უფლებამოსილების განხორციელებასთან დაკავშირებული ხარჯები.  აღსანიშნავია, რომ შეიქმნა საკრებულოს  გენდრული თანასწორობის საბჭო და და დამტკიცდა საბჭოს დებულება. ასევე, დღევანდელ სხდომაზე იმსჯელეს მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ფრაქცია „ევროპული საქართველო–მოძრაობა თავისუფლებისვის“ თავმჯდომარის მოადგილის შესახებ.
სხდომამ ხუთივე საკითხი დადებითად გადაწყვიტა.