საიტი მუშაობს სატესტო რეჟიმში
მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულომ რიგგარეშე სხდომა გამართა
დღეს, მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულომ რიგგარეშე სხდომა გაიმართა, სადაც დღის წესრიგით გათვალისწინებულ ხუთ საკითხზე იმსჯელეს.
დღეს, მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულომ რიგგარეშე სხდომა გაიმართა, სადაც დღის წესრიგით გათვალისწინებულ ხუთ საკითხზე იმსჯელეს:
1. მარნეულის მუნიციპალიტეტის მერის 2018 წლის 28 მარტის N03/2927 წერილის განხილვის შესახებ.
/მომხს. ნ. მთვარელიძე/
2. მარნეულის მუნიციპალიტეტში სახელმწიფო და მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული არასასოფლო – სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნორმატიული ფასის განსაზღვრის შესახებ.
3. მარნეულის მუნიციპალიტეტის მერის 2018 წლის 27 მარტის N03/2908 წერილის განხილვის შესახებ.
4. მარნეულის მუნიციპალიტეტის თამარისის ტერიტორიულ ერთეულში მცხოვრები მოქალაქე მარიამ ქალდანის განცხადების განხილვის შესახებ.
/მომხს. რ. ტაბატაძე/
5. მარნეულის მუნიციპალიტეტის მერიის საშტატო ნუსხის დამტკიცებისა და მერიის თანამდებობის პირთა და მერიის პროფესიულ საჯარო მოხელეთა თანამდებობრივი სარგოების ოდენობების განსაზღვრის შესახებ” მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2018 წლის 02 მარტის N12 დადგენილებაში ცვლილების შეტანის შესახებ.
მარნეულის მუნიციპალიტეტის საკრებულომ სხდომაზე წარმოდგენილი ხუთივე საკითხი დადებითად გადაწყვიტა.